TSO´DAN BAKAN YILMAZ´A ZİYARET

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken başkanlığında ki Oda heyeti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz´ı Ankara´da ziyaret etti.

TSO´DAN BAKAN YILMAZ´A ZİYARET

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken başkanlığında ki Oda heyeti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz´ı Ankara´da ziyaret etti.

Bakan İsmet Yılmaz, heyeti kabulünde şöyle konuştu:  ?Sivas´a en fazla katkı sunan sivil toplum örgütlerinin başında Ticaret ve Sanayi Odamız geliyor. Diğer STK´lar gibi talepleri dile getirmiyorsunuz, aynı zamanda çözüm önerilerini de sunuyorsunuz. Sorumluluğunuz çok fazla. Yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah yüz akıyla döneminizi tamamlamayı diliyorum? dedi.

/resimler/2018-5/16/1602131084758.jpg

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ise ?Sizlerin öncülüğünde Sivas için çalışmaktan gurur duyacağız. Sizlerin arkamızda olduğunu bilmek bizlere güç veriyor? dedi.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette heyet adına Başkan Eken, Bakan Yılmaz´a bolluk ve bereketi simgeleyen Hayat Ağacı hediye etti.

Ziyarete Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cengiz Akpolat ve Yüksel Aksoy, İdris Ocak, İsmet Ülker, Burak Yaray, Babür Şardaş, Savaş Kangal, Ümit Yerlikaya ile Meclis Başkan Vekili Burhan Demirkaynak ile TOBB Delege Üyeleri Mustafa Sarılar ve Yılmaz Çetin katıldı.

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com
Anahtar Kelimeler: BAKAN YILMAZ ZİYARET


13 bin yıldır genetiği bozulmadı

Cuma’yı terk etmemek için hastane gitmek istemedi

Üç medrese arasında görkemli Cuma

Eczacıların mesai saatleri değişti

Türkiye’nin en ilginç göktaşı hikayesi

200 sürekli işçi alınacak

ESTAŞ-üniversite iş birliği meyvelerini verdi

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.

Türkiye traverten rezervlerinin yüzde 18'i Sivas'ta