TDP LİDERİ SARIGÜL  YARIN SİVAS’TA

“Gönülleri birleştirmeye, Türkiye’yi değiştirmeye geldik” diyen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın ilimize gelecek.

“Gönülleri birleştirmeye, Türkiye’yi değiştirmeye geldik” diyen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın ilimize gelecek. TDP İl Başkanı Serkan Erdem ve il yönetimi ile birlikte sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret edecek olan Sarıgül; “Şimdi ‘Değişim’ zamanı” diyecek.

Ekonomik kalkınma için “5T formülü”nü sunan ve bunları tarım, ticaret, teknoloji, tekstil ve turizm açıklayan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın Sivas’ta olacak.

KONGRE MÜZESİNİ ZİYARET EDECEK

Nuri Demirağ Havalimanı’nda karşılanacak olan Genel Başkan Sarıgül; 11.30-12.30 saatleri arasında İstasyon Caddesi üzerinde bulunan parti il binasında basın toplantısı düzenleyecek. Sarıgül; daha sonra TDP İl Başkanı Serkan Erdem ve il yönetimi ile birlikte Atatürk’ün "Burada bir milletin kurtuluşunu hazırlayan kararlar verildi" sözüyle önemini vurguladığı, ulusal kurtuluş mücadelesine ışık tutan kararların alındığı Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesini ziyaret edecek.

HEYET; STK’LARI ZİYARET EDEREK GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNACAK

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İl Başkanı Serkan Erdem ve beraberindekiler Milli Mücadele'nin mihenk taşı olan Sivas Kongresi'nin gerçekleştirildiği Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi ziyaretinin ardından sırasıyla Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ve ASELSAN Sivas’ı ziyaret edecek. 16.30-17.30 saatleri arasında il yönetimi ile toplantı yapacak olan Genel Başkan Sarıgül, Kanal 58’de gerçekleştirilecek canlı yayın programına katıldıktan sonra havayolu ile ilimizden ayrılacak.

SİVAS DEĞİŞİME HAZIR

“Sivas değişime hazır” diyen Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Serkan Erdem; “Çare geliyor, değişim geliyor.  Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’e hemşehrilerimiz adına hoş geldiniz diyorum. Türkiye Değişim Partisi; Atatürk ilkelerini savunan; cumhuriyet değerlerini geliştirerek koruyan; evrensel hukuk kurallarına uyan; inançlara saygılı, laikliği yaşatan; üretimi destekleyen; emeği koruyan; hudut ve bayrak birliğini savunan demokratik kitle partisidir. Bu yolda Genel Başkanımızın öncülüğünde müreffeh Türkiye için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üreten, doyuran, istihdam yaratan, herkesin her yerde insanca yaşadığı Türkiye’yi ehil kadrolarımızla inşa edeceğiz. Değişim barıştır, kardeşliktir, huzurdur. Değişim eşitlik ve adalettir” ifadelerini kullandı.

 

TDP SİVAS İL YÖNETİMİ

Serkan ERDEM

Ahmet KARAKAYA

Anıl ŞOLTAN

Ayhan YILMAZ

Burcu AKYOL

Ercan ÜLKER

Fikret TEMEL

Gül Şimal KOCAMEMİK

Hasan Uğur ÇAKIR

İsa DEMİR

Mehmet ER

Mesut KILIÇ

Muhittin DÖNMEZ

Murat HAKSEVER

Oğuz GÜLER

Sinan ATALAY

Uğur GÖK

Vahide YILMAN

Yasin ÇAKIR


Anahtar Kelimeler: LİDERİ SARIGÜL  YARIN SİVAS’