Sömestr karnesini düzelteceğiz
15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı ve Sivas Ulaş Dernekler Federasyonu (SUDEF) Başkanı Erol Bulut, 24 Haziran´da gerçekleştirilen seçimlere ilişkin önemli tespitlerde bulundu. Seçimlerin Sivas´a ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunan Bulut, vekil seçilen kişilere başarılar diledi. Sivaslıların 7 Haziran 2015´te gerçekleştirilen seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde de AK Parti´yi uyardığını ifade eden Bulut, gerekli derslerin alınarak yerel seçimler öncesi adımların atılması gerektiğini söyledi. 24 Haziran´ı sömestr karnesi olarak nitelendiren Bulut, “Sömestrde zayıf aldık. AK Parti sömestrde zayıf aldı. Yılsonu karnesinde düzelteceğiz inşallah. Yılsonu ne zaman? Yerel seçimlerde. Necip milletimizin tekrardan takdirlerini alacağız inşallah ve 2019 Mart ayındaki seçimlerde tekrar gönüllere AK sevdalıları dolduracağız” dedi.
Tarih: 2.7.2018 22:35:00/ 1439okunma / 0yorum

NACİ YILDIZ/ÖZEL HABER

 AK Parti İstanbul Milletvekilliği için aday adayı olan 15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı ve Sivas Ulaş Dernekler Federasyonu (SUDEF) Başkanı Erol Bulut, 24 Haziran´da gerçekleştirilen seçimlere ilişkin Gazete Şehir´e özel açıklamalarda bulundu.

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen hemşehrimiz Bulut,  Recep Tayyip Erdoğan´ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden zaferle çıktığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın yakaladığı başarıyı AK Parti´nin yakalayamadığını dile getiren Bulut, 31 Mart 2019´da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde gerekli tedbirlerin alınması hususunda telkinlerde bulundu.

DERS ÇIKARILMALI

15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı Bulut, “24 Haziran seçimleri Sivas´ımıza ve milletimize hayırlı olsun. Seçimde Sivaslımız ahde vefasını göstermiş; milletin adamı, güçlü lider Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın hakkını vermiştir. Sivaslı hemşehrilerim karar verirken her zaman kılı kırk yarmakta ve yaşadıkları olayları değerlendirip en doğru tercihte bulunmaktadır. Şimdi teşkilatların ve yerel yönetimlerin yapması gereken Sivaslının taleplerini inceleyip nerelerde eksikleri varsa bunlardan ders çıkararak yaraları sarmasıdır” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZ AK PARTİ´Yİ UYARDI”

“Sultan Şehrimizde yaşayan hemşehrilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük destek verirken AK Parti´yi 7 Haziran´da olduğu gibi 24 Haziran´da bir kez daha uyardı” diyen Bulut, “AK Parti´den vazgeçmemiş ama ‘Kendinize çeki düzen verin. Milletin taleplerini nezaketle karşılayın. İş yapıyorsunuz bunun için sizi tutuyoruz. Davranışlarınızdaki problemlerden dolayı sizi uyarıyoruz. Şikayetlerimizi dikkate alın´ mesajı vermiştir” açıklamasında bulundu.

“YIL SONU KARNESİNDE DÜZELTECEĞİZ”

15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı Bulut, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Necip milletimiz bizi uyardı. Bu uyarıda derslerimizi alacağız. Ben buna sömestr karnesi diyorum. Sömestrde zayıf aldık. AK Parti sömestrde zayıf aldı. Haziran karnesinde, yıl sonu karnesinde düzelteceğiz inşallah. Düzeltmek için çalışacağız. Sömestr karnesi zayıf. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan; başarısıyla, çalışkanlığıyla pekiyi aldı ama hükümetimizi temsil eden AK Parti kırık not aldı. Ne zaman? Sömestrde. Ama yıl sonu henüz gelmedi. Yıl sonu ne zaman? Yerel seçimlerde. Yerel seçimlerde kendimizi toparlarsak, aradaki sesi geçirmeyen tabakayı da kaldırırsak sorun kalmaz.  Biz buna vesayet, bürokrasi diyoruz. Bunu yapmak  bizim elimizde.”

/resimler/2018-7/2/2201365707060.jpg

“AK PARTİ´DEN VAZGEÇMİŞ DEĞİLİZ”

Seçmen tarafından yapılan 24 Haziran uyarısının hükümet tarafından iyi yorumlanması halinde şahlanışın miladı olacağına inandığını kaydeden Bulut, “Şu an Ar-Ge´de yarım bekleyen projelerimiz hızlı bir şekilde faaliyete geçer. Savunma sanayini   daha da geliştirmek zorundayız. Ne diyor Atatürk: Barış için savaşa hazır olacağız. Başka ne yapmamız lazım? Enerji sanayini geliştirmemiz lazım. Allah bize cennet bir mekan vermiş. Hemen bu cennet mekânları değerlendireceğiz. Sudan, havadan, güneşten elektrik üreteceğiz. Yapılan güzel şeyler var. Zaten millet hizmet yapıldığı için AK Parti´yi tutuyor. AK Parti´den vazgeçmiş değiliz, alternatifi de yok ama sağlam çalışmazsak o zaman millet alternatifini arayacak. O halde kazanımları ülkeye kaybettirmeden, millete rağmen iş tutmayıp işlerimizi düzgünce yapacağız ve necip milletimizin tekrardan takdirlerini alacağız inşallah. 2019 Mart ayındaki seçimlerde de tekrar gönüllere AK sevdalıları dolduracağız. Tekrar inşallah kaybettiğimiz yerleri de alacağız” ifadelerini kullandı.

“İTTİFAKIN YANSIMASINI SAHİLDE GÖRECEĞİZ”

AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasında yapılan Cumhur İttifakına da değinen Bulut, “Yerel seçimlerde de bu ittifak devam ettirilirse zaten inşallah bunun yansımasını sahilde; Ege´de ve Akdeniz´de de göreceğiz diye umuyorum” dedi.

“BÜROKRATİK VESAYET KALKACAK”

Cumhurbaşkanlığı sistemi ile birlikte bürokratik engellerin kalkacağını söyleyen Bulut, “Parlamenter sistemle bir yere kadar geldik. Bir yerden sonra tıkandık. Çözümde Cumhurbaşkanlığı sistemi idi. İnşallah Cumhurbaşkanlığı sisteminin önemi şu ki: Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi herkes kendi işini yaparsa diğerlerinin işine müdahale etmezse ve uzmanları eliyle yaparsa hiçbir sorun kalmaz. Yeni gelen sistemde Allah izin verirse yukarıdan verilen talimat aşağı kadar doğrudan inecek. Yani bürokratik vesayet kalkacak. Bu ülkenin kalkınması için tek çare bu. Yatırımcıyı kucaklarsak, milleti kucaklarsak, çözümleri hızlandırırsak özellikle yatırımcının önünü açarsak Sivas´ta da elbirliği ile sermaye ile iş gücünü birleştirirsek kazanırız. Özellikle İstanbul´daki sermayedarları Sivas´ımıza çekersek biz tekrar bu necip Sivaslıların takdirini kazanırız. Bunu yapmak zorundayız. Bunu yapmazsak yapan birileri gelir ve kaybetmiş oluruz. İmkan elimizde varken bunu değerlendirmemiz lazım. Bunu değerlendirirsek çok bir şey kaybetmiş sayılmayız” şeklinde konuştu.

BAKAN YILMAZ, ÇIĞIR AÇTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Türkiye´nin geleceği noktasında dindar neslin önemine vurgu yaptığına dikkat çeken Bulut, bu noktada Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz´ın çığır açtığını ifade etti.

/resimler/2018-7/2/2206173993779.jpg

“MİLLETİMİZİN BOYNUNUN BORCU”

Başkan Bulut ;  “Sayın İsmet Yılmaz bakanımızın açtığı ışıktan söz etmek istiyorum. O da nedir? Müfredata dinimizi, imanımızı, sünnetimizi temsilen Peygamber efendimizin hayatını, tefsiri seçmeli olarak koyabildik. Ama bunu seçmek necip milletimizin boynunun borcu. 15 Temmuz Gaziler Platformu olarak İstanbul merkezimizdeki Millet Kütüphanesinin açılışında Sayın Bakanımız, ‘Biz zorunlu diyemiyoruz ama siz zorunlu aldıracaksınız´ demişti. Ben de teyit etmiştim. Öğretmenlerimiz de bundan sorumlu, velilerimiz de bundan sorumlu. Biz önce kendimizi düzelteceğiz. Ebu Hanefi Hazretlerine Rabbim rahmet eylesin, şefaatlerine nail eylesin. Onun bal kıssasını unutmayacağız. Önce kendimiz uygulayacağız ki sözümüzün tesiri olsun. Dolayısıyla bu dünyaya geliş nedenimizi unutmayacağız. Bu dünyaya geliş nedenimiz ahretimizi belirleyecek. Hem bu dünyayı hem de ahreti dengeli bir şekilde yürüteceğiz. Sonunda inşallah hep beraber cennette de buluşacağız, bu dünyayı da cennete çevireceğiz. Sultan Şehrin yöneticileri de basiretini kullanacak. Sultan Şehir´de gönüllere gireceğiz”  açıklamasında bulundu.

15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı ve SUDEF Başkanı Bulut, ilimizde AK Parti´den milletvekili seçilen İsmet Yılmaz, Habip Soluk, Semiha Ekinci; MHP´den milletvekili seçilen Ahmet Özyürek ve Cumhuriyet Halk Partisi´nden (CHP) milletvekili seçilen Ulaş Karasu´ya başarılar dileyerek Sivas´a hayırlı hizmetlerde bulunmalarını temenni etti.
Kaynak: Gazete Şehir

Anahtar Kelimeler: Sömestr karnesini düzelteceğiz
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
SİYASETİN NABZI GAZETE ŞEHİR´DE ATIYOR
SİYASETİN NABZI GAZETE ŞEHİR´DE ATIYOR
Geçtiğimiz günlerde gazetemize ait www.gazetesehir.net adlı web adresinde başlattığımız “AK Parti İl Başkanı Kim Olsun?” başlıklı anketimizde en yüksek oyu alan isim Sivas Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Taner Deliktaş oldu. Cumartesi günü gerçekleştirilen temayülde de öne çıkan Deliktaş, ankete destek veren Sivaslılara teşekkür ederek, “Sivas´a hizmet etmek istiyorum. İyi bir il başkanı olarak derleyici, toparlayıcı, halkla iç içe, Sivas halkını kucaklayacak bir yönetim oluşturmak istiyorum” dedi.
Gözyaşlarıyla tedaviye gönderdiği köpeğini mutlulukla karşıladı
Gözyaşlarıyla tedaviye gönderdiği köpeğini mutlulukla karşıladı
SİVAS´ın Suşehri ilçesinde bacağı kırılan ´Karabaş´ adlı Kangal köpeğini gözyaşları ile ekiplere teslim eden Münire Bulut (78), tedavisi tamamlanan can dostunu mutlulukla karşıladı.
“Gün beraberlik günü”
“Gün beraberlik günü”
Partide tartışma yaratan kurultay çağrısıyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Yılmaz Coşkun, “Bugün yapılması gereken sağduyulu bir şekilde davranmaktır, partimizi kamuoyunda tartıştırmadan yerel seçimlere taşıyacak bir olgunluk içinde davranmaktır. Gün beraberlik günüdür” dedi.
“Özel sektör olmalı”
“Özel sektör olmalı”
AK Parti´nin Sivas´ta önemli yatırımlara imza attığını dile getiren Soluk, “Sivas´taki bu büyümenin taçlanmasının temelinde yatan kesinlikle özel sektörümüz olmalıdır. Eğer özel sektör bu büyümede öz sermayesini yatırıma, sanayiye dönüştürmezse buradan da bir yere varmamız mümkün değildir” dedi.
“Hizmet için mücadele edeceğiz”
“Hizmet için mücadele edeceğiz”
Sivas Adliyesi´ne giderek mazbatasını alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, “Hemşehrilerimize hizmet etmek için mücadele edeceğiz. Bu mazbata tüm Cumhuriyet Halk Partililerindir” dedi.
MHP milletvekili Özyürek, mazbatasını aldı
MHP milletvekili Özyürek, mazbatasını aldı
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, mazbatasını aldı.
Sivas´ta AK Parti´liler ve MHP´liler sokaklara döküldü
Sivas´ta AK Parti´liler ve MHP´liler sokaklara döküldü
SİVAS´ta, cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçiminin resmi olmayan sonuçları, sokaklara dökülen AK Parti´liler ve MHP´liler tarafından kutlandı.
İsmet Yılmaz´ın sandığından AK Parti ve Erdoğan birinci çıktı
İsmet Yılmaz´ın sandığından AK Parti ve Erdoğan birinci çıktı
SİVAS´ta, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz´ın oy kullandığı sandıkta, cumhurbaşkanlığı adayları arasında Recep Tayyip Erdoğan, milletvekili seçimlerinde AK Parti birinci oldu.
Bakan Yılmaz: Hasta ve engelliler evde oy kullanabilecek
Bakan Yılmaz: Hasta ve engelliler evde oy kullanabilecek
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yarınki seçimlerde, hasta ve engelli seçmenler için ilk kez hayata geçirilecek uygulama hakkında bilgi vererek, "Bu seçimde diğer seçimlerden farklı bir uygulama başlattık. Seçim kurullarına müracaat etmeleri kaydıyla, eğer hastaları varsa, oy kullanmaya gelemeyecek kadar da hastaysa, evde de oylarını kullanabilecekler" dedi.
“Katılımcı demokrasinin çıtasını yükselteceğiz”
“Katılımcı demokrasinin çıtasını yükselteceğiz”
Karabalçık köyünde, köy konağı hizmet ve kültür binasının temel atma törenine katılan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Geleneksel irfan merkezleri ve cemevlerine hukuki statü tanıyacağız. Çoğulcu, eşitlikçi ve katılımcı demokrasinin çıtasını daha da yükselteceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
“Sivas´ımızı kurtaracağız”
“Sivas´ımızı kurtaracağız”
Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi (SP) Sivas 1. sıra milletvekili adayı Dursun Coşar, “AK Parti Milletvekili Habib Soluk´un dediği gibi olmayacak. Sivas´ımızı Kayseri´nin mahallesi gibi görünmekten kurtaracağız” dedi.
“Özür dilemek zorunda”
“Özür dilemek zorunda”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas 1. sıra milletvekili adayı Ulaş Karasu, AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk´u işaret ederek; “İktidarın milletvekili Sivaslılardan özür dilemek zorundadır. Ne demek Sivas Kayseri´nin mahallesi durumundadır demek? 16 yıldır iktidarda olan bir partinin vekili aslında gerçeği özetlemiş, Sivas´a hiç bir şey kazandırmamış” dedi.
“Akıl kârı mı?”
“Akıl kârı mı?”
AK Parti Sivas İl Teşkilatı tarafından Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen mitingde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Saadet Partisi´nin (SP) Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu´nu eleştirdi. Sivas mitingi sırasında, hızlı trenin daha hızlı göçe neden olacağı açıklamasında bulunan Karamollaoğlu´na isim vermeden yüklenen Yıldırım, "Birisi ´Hızlı tren Sivas´a iyi değil, niye yapılıyor´ diyor. Bir de kendisi Sivaslı. Hızlı trene karşı çıkmak akıl kârı mıdır? Allah ıslah etsin, Allah yardım etsin. Ne diyeyim" dedi.
Başbakan Yıldırım: Yapmak için değil, yıkmak için destek istiyorlar
Başbakan Yıldırım: Yapmak için değil, yıkmak için destek istiyorlar
SİVAS´TA MUHALEFETE ÇATTI: BUNLARI KARA TRENE BİNDİRİN
Bakan Yılmaz, bayram namazını Ulu Cami´de kıldı
Bakan Yılmaz, bayram namazını Ulu Cami´de kıldı
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, bayram namazını Sivas´ta, Ulu Cami´de vatandaşlarla birlikte kıldı.
Meral Akşener: Erdoğan´ın beka sorunu var
Meral Akşener: Erdoğan´ın beka sorunu var
SİVAS´ta düzenlenen mitingde konuşan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, "Sıfır terörle teslim alınan ülkenin bu hale gelmesinin sorumlusu Sayın Erdoğan´dır. Şimdi diyor ki ülkenin beka sorunu varmış. Hadi oradan. Beka sorunu yaratan sensin. Senin kendinin beka sorunu var" dedi.
Bakan Yılmaz: 80 yılda yapmadıklarını yaptık
Bakan Yılmaz: 80 yılda yapmadıklarını yaptık
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ak Parti´nin seçim vaatleriyle ilgili muhalefetin eleştirilerine, "Biz bazen vaatlerde bulunduğumuz zaman ´16 yılda niye yapmadılar´ cümlesi geliyor. 16 yılda yapma değil, sizin 80 yılda yapmadıklarınızın kat ve kat fazlasını yaptık" dedi.
İsmet Yılmaz: AK Parti dışındakiler yıkmak için geliyor
İsmet Yılmaz: AK Parti dışındakiler yıkmak için geliyor
SİVAS´ta ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, "Yaparsa yine AK Parti yapar. AK Parti´nin dışındaki insanlar yıkmak için geliyor, yakmak için geliyor, geriye dönmek için geliyor, Türkiye zaman kaybetsin diye geliyorlar" dedi.
Bakan Yılmaz: Tayyip Erdoğan dışında vereceğiniz oy, kayıp olur
Bakan Yılmaz: Tayyip Erdoğan dışında vereceğiniz oy, kayıp olur
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Tayyip Erdoğan dışında vereceğiniz oyların hiç birisi Türkiye´ye güçlü bir yönetimi, güçlü lideri getirmez. Vereceğiniz her oy kayıp olur, bunu çok açık net şekilde söyleyeyim” dedi.
Bakan Yılmaz: Türkiye´nin güçlü yönetim, güçlü parlamentoya ihtiyacı var
Bakan Yılmaz: Türkiye´nin güçlü yönetim, güçlü parlamentoya ihtiyacı var
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Zor bir dönemden geçiyoruz. Zor dönemde Türkiye´nin güçlü bir yönetime, güçlü bir parlamentoya ihtiyacı var. İnşallah bunu hep birlikte sağlarsak, Türkiye´nin yarını bugünden daha aydınlık olacaktır" dedi.
Bakan Yılmaz: Sabah oy vereceksiniz, akşama hükümet kurulacak
Bakan Yılmaz: Sabah oy vereceksiniz, akşama hükümet kurulacak
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yeni sistem ile birlikte hükümet kurulamama riskinin ortadan kalkacağını belirterek, "Sabahleyin oy vereceksiniz, sandıklar açıldığında akşam hükümeti kimin kurduğunu bileceksiniz" dedi.
Bahçeli: Apolet sökecek müptezel anasından doğmadı
Bahçeli: Apolet sökecek müptezel anasından doğmadı
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran seçimleri kapsamında ilk bölgesel toplantısını yaptığı Sivas´ta, CHP´nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce´nin, Korgeneral İsmail Metin Temel´e yönelik "Apoletlerini sökeceğim" sözüne tepki gösterdi. Bahçeli, "Bu komutanımızın apoletlerini sökecek müptezel henüz anasından doğmamıştır" dedi.
Erdoğan: Bu millet Cumhurbaşkanı´mızı destekleyecek
Erdoğan: Bu millet Cumhurbaşkanı´mızı destekleyecek
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sivas il temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu milletin bütün mazlumların umudu olan Cumhurbaşkanı´mızı gümbür gümbür destekleyeceğinden şüphem yok” dedi.
CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce Kayseri´de düzenlenen "Yerel Medya Buluşmaları" toplantısında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; “Yapı kayıt belgesiyle devlet vatandaşı ile kavgalı olmaz diyerek ayrıca ekonomik faydayı da göz önünde tutarak yapı kayıt belgesi uygulamasını getirdik. Bu uygulama cuma gününden itibaren başlıyor. Vatandaşlar bölge ve il müdürlüklerimize başvurarak veya e- devlet üzerinden bu belgeyi doldurabilir” dedi.
Bakan Yılmaz; “Şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz”
Bakan Yılmaz; “Şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz”
Şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar programında konuşan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Bugün burada bu iftarı yapabiliyorsak, başımız dik, alnımız açık, ay yıldızlı bayrağın altında rahatça dolaşabiliyorsak bunları şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz” dedi.
“TÜM KARDEŞLERİMİZİN VEKİLİ OLACAĞIM”
“TÜM KARDEŞLERİMİZİN VEKİLİ OLACAĞIM”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas 1. sıra milletvekili adayı Ulaş Karasu, 24 Haziran seçimlerine ilişkin Gazete Şehir´e özel açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmalarının son sürat devam ettiğini ifade eden Karasu, “Adaylığımızın açıklandığı tarihten itibaren farklı kesimlerden çok olumlu tepkiler alıyorum.
“Sivas´a hizmet için çalışıyoruz”
“Sivas´a hizmet için çalışıyoruz”
Belediye Başkanı Sami Aydın´ı makamında ziyaret eden CHP Sivas 1. sıra milletvekili adayı Ulaş Karasu, “Sivas´a hizmet etmek için çalışıyoruz. İyi yapılanların yanında olup, yanlışı eleştiririz” dedi.
“Güler yüzlü bir Sivas istiyoruz”
“Güler yüzlü bir Sivas istiyoruz”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas 2. sıra milletvekili adayı Sinan Öztürk, “Bizim amacımız şu: Güler yüzlü bir Sivas istiyoruz. Sivaslıların yüzü gülsün istiyoruz. Göçen insanlar Sivas´a geri gelsin istiyoruz” dedi.
Bakan Yılmaz: Hem güçlü yasamayı hem güçlü hükümeti seçeceğiz
Bakan Yılmaz: Hem güçlü yasamayı hem güçlü hükümeti seçeceğiz
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 24 Haziran seçimleri sonrası ülkedeki güven ve istikrarın kurumsal hale geleceğini belirterek, ´´Bu seçimle hem güçlü yasamayı hem güçlü hükümeti seçeceğiz´´ dedi.
İsmet Yılmaz: 24 Haziran´da güçlü Türkiye için karar vereceğiz
İsmet Yılmaz: 24 Haziran´da güçlü Türkiye için karar vereceğiz
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Allah nasip ederse daha etkin bir yönetimle önümüzdeki dönemde güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye´ye 24 Haziran´da hep birlikte karar vereceğiz" dedi.

DOLAR
6.2287
EURO
7.3234
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
Sivas
Güneşli
Bugün
24 / 8 °C
Güneşli
Çarşamba
13 / 6 °C
Parçalı bulutlu
Perşembe
15 / 4 °C
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."

-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4
Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi