MÜSİAD´IN YENİ BAŞKANI EMİNOĞLU

Genel Başkan Abdurrahman Kaan, Salim Eminoğlu´na Sivas Başkanlığı Görevini Tevdi Etti.

MÜSİAD´IN YENİ BAŞKANI EMİNOĞLU

Genel Başkan Abdurrahman Kaan, Salim Eminoğlu´na Sivas Başkanlığı Görevini Tevdi Etti.

Yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı nedeni ile istifa eden MÜSİAD SİVAS Başkanı Avukat Mustafa Coşkun´un yerine, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar gereği, MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı olarak Salim Eminoğlu görevlendirildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan MÜSİAD SİVAS Başkanı Salim Eminoğlu şunları söyledi: ?MÜSİAD EXPO Fuarı vesilesi ile gittiğimiz İstanbul´da Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan ile birebir görüşerek, sohbet etme imkânı elde ettik. Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan: ?Yapılan genel merkez yönetim kurulu toplantısında alınan karar gereği Sivas Şube Başkanlığına Salim Eminoğlu uygun görülmüştür. Yeni görevinin hayırlı olmasını, Sivas için güzel faaliyet ve projelere imza atarak ilin gelişmesine katkı sağlamasını temenni ederim.? Dedi.

/resimler/2018-11/30/0813268694266.jpg

Devamla Eminoğlu: ?Bu bir bayrak yarışıdır. İnşallah bizler önceki dönem Başkanımız olan Mustafa Bey´den aldığımız bu bayrağı daha ileriye götürerek, ticari ve ekonomik olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlerleyen günlerde de oluşturacağımız yeni yönetim kurulu üyelerini kamuoyu ile tanıştıracağız. Bu vesile ile desteklerini esirgemeyen Başta Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan´a, Önceki Dönem Başkanı Avukat Mustafa Coşkun´a ve MÜSİAD SİVAS Üyelerimize teşekkür ederim.? dedi. 

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com