KÖPRÜ hassasiyeti

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Yıldızeli Pamukpınar Anadolu Lisesinde düzenlenen toplantıda ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürlüğünce belirli aralıklarla ilçelerde düzenlenen ilçe milli eğitim müdürleri toplantıları devam ediyor.

Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, bu kapsamda Yıldızeli Pamukpınar Anadolu Lisesinde düzenlenen toplantıda ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.  Şube müdürlerinin de katıldığı toplantı Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Baral'ın brifingi ile başladı. Baral, ilçedeki eğitim durumu ile ilgili sunum yaptı.

Daha sonra konuşan Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas Valiliği himayesinde müdürlüğümüzce hayata geçirilen proje ve çalışmalara değindi. Öğrencilerin akademik başarısını artırmaya yönelik başlatılan Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi'nin önemine vurgu yapan İl Müdürü Savaşçı, projenin etkili ve başarılı bir şekilde yürütülmesi için ilçe milli eğitim müdürlerinin gereken hassasiyeti göstermelerini istedi.  Bunun yanı sıra öğrencileri sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel açıdan geliştirecek önemli proje ve çalışmaların yürütüldüğünü belirten Savaşçı, Spor Sivas, Sanat Sivas gibi projelerin sadece il merkezinde değil il genelindeki tüm okullarda etkili bir şekilde sürdürülmesini istedi.

İl Müdürü Savaşçı'nın konuşmasının ardından şube müdürleri sorumluluk alanlarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra ilçe milli eğitim müdürleri, görüş, öneri ve taleplerini dile getirdi. /Sultan Şehir/

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com
Anahtar Kelimeler: KÖPRÜ hassasiyeti


10 kadın infaz koruma memuru alımı yapıldı

Sivas’ta 49 noktada 511 bin 279 fidan dikildi

Geleceğe Nefes Projesine Eczacılardan Destek

Çocukları babasız büyüdü

Karadeniz’i Akdeniz’e bağlayacak tünelde son 500 metre kaldı

Dilencinin üzerinden çıkan para dudak uçuklattı

Yalçın, Dünya Şampiyonu oldu