Kongre sürecinden güçlenerek çıkacağız

Partilerinin 7. olağan kongre sürecinin Sivas’ta başladığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, “Sivas’ta aşkla, şevkle bismillah dedik ve yola koyulduk.  İnanıyorum ki bu kongre sürecinden daha da güçlenerek çıkacağız” dedi.

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas’ta 7. olağan kongre sürecinin Ulaş kongresi ile başladığını duyurdu.

7. olağan kongre süreci kapsamında delege seçimleri ve belde başkanlıkları atamalarının tamamlandığını belirten İl Başkanı Aksu, 22 Şubat'ta başlayan ilçe kongre sürecinin Haziran ayı ortalarında tamamlanacağını ifade etti.

“Türkiye için inandığın yolda yürü” sloganıyla 7. kongre sürecine girdiklerini anımsatan Başkan Aksu, "Mevcut kadrolarımızla beraber bu kutlu davaya gönül vermiş ve yeni birçok kardeşimizle kongre süreçlerimizi başlattık.  AK Parti olarak bizim kapılarımız sonuna kadar tüm hemşehrilerimize açıktır ve açık kalmaya devam edecektir. Sivas’ta kongre takviminin açıklanmasından sonra aşkla, şevkle bismillah dedik ve yola koyulduk.  İnanıyorum ki bu kongre sürecinden daha da güçlenerek çıkacağız. İlçe kongrelerimizin startını 22 Şubat’ta Ulaş ilçemizde verdik. Türkiye Büyük Millet Meclisi  (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz da bizi yalnız bırakmadı. İnandığımız bu kutlu dava yolunda, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden durmaksızın birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Ulaş ve Hafik kongrelerinin ardından gerçekleştirilecek olan kongreler ve tarihleri şu şekilde: Zara (29 Şubat), Altınyayla (1 Mart), Gemerek (8 Mart), Yıldızeli (22 Mart), Koyulhisar (29 Mart), Doğanşar (4 Nisan), Kangal (5 Nisan), Suşehri (12 Nisan), Divriği (18 Nisan), Akıncılar (19 Nisan), Gölova (30 Mayıs), İmranlı (31 Mayıs), Gürün (6 Haziran), Merkez (7 Haziran), Şarkışla (14 Haziran).  /Sultan Şehir/

 

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com


Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

Yok olan tarih yeniden canlandı, açık hava müzesi olacak

Bozkırın ortasındaki saklı Cennet ‘Yıldız Şelalesi’

Kazakistan’da 31 Mayıs tarihi

BAŞKAN BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ. (Videolu Haber)

13 bin yıldır genetiği bozulmadı

Cuma’yı terk etmemek için hastane gitmek istemedi

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.

Türkiye traverten rezervlerinin yüzde 18'i Sivas'ta