KGK’nın dergisinde Sivas geniş yer buldu 

Küresel Gazeteciler Konseyi'nin (KGK) Küresel Medya Dergisi’nin 4. sayısı okuyucularıyla buluştu. Dergide KGK İl Temsilcisi ve Sultan Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi  Naci Yıldız tarafından kaleme alınan yazıya geniş yer ayrıldı.

Küresel Gazeteciler Konseyi'nin (KGK) Türkçe ve İngilizce yayınlanan Küresel Medya Dergisi’nin 4. sayısı okuyucularıyla buluştu.

Ülkemizin yanı sıra yurt dışında da yoğun ilgi gören dergide  Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Temsilcisi, Sivas Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı, İnternet Gazeteciler Federasyonu (İGF) Etik Kurulu Üyesi ve Sultan Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi  Naci Yıldız tarafından kaleme alınan “Selçuklu’nun kalbi, Osmanlı’nın vicdanı, Cumhuriyet’in aklı Sivas Tarihi Açılışlar İçin Gün Sayıyor” başlıklı yazıya geniş yer verildi.

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Temsilcisi Yıldız; kaleme aldığı yazıda Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından gerçekleştirilen “Geleceğe Hızlı Yolculuk-Hızlı Tren” konulu çalıştaya, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Projesi’ne ve Sivas Valiliği tarafından büyük bir titizlikle yürütülen Hamidiye Kültür Parkı Projesin yer verdi.

Küresel Gazeteciler Konseyi'nin (KGK) 4. Sayısına bayilerden ve  https://www.kgk.org.tr/e-dergi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 


Anahtar Kelimeler: dergisinde Sivas geniş buldu