İhtiyaçlılara umut oluyorlar

Diyanet Vakfı Sivas Şubesi ve İnfak Derneğince organize edilen kampanya kapsamında ilimizde bulunan ihtiyaçlı ailelere iftarlık gıda yardımında bulunuluyor

Toplumu maddi ve manevi açıdan zor bir sürece sürükleyen koronavirüs salgınına karşı Sivas’ta Kur’an kursu öğreticileri ihtiyaç sahibi ailelere umut olmaya devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Sivas Şubesi ve Kur’an kursu öğreticilerinden oluşan İnfak Derneği ortak bir çalışmaya imza atarak ilimizde ihtiyaç sahibi ailelere ve mültecilere iftar yardımı ulaştırıyor. Bu manada ihtiyaç sahiplerine yönelik bağış kampanyası düzenleyen Diyanet Vakfı Sivas Şubesi ve İnfak Derneği, hayırsever vatandaşların yaptıkları yardımları ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık gıda yardımı olarak ulaştırıyor.

“Beklenen Sensin” sloganıyla Ramazanın bereketini hep birlikte paylaşan hayır sahipleri, yaptıkları destekle gönüllülerin elleriyle ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürüyor.

Diyanet Vakfı Sivas Şubesi ve İnfak Derneği, Ramazan ayı süresince iftar öncesinde aileleri ziyaret ederek yardımlarına devam edecek.

 

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com
Anahtar Kelimeler: İhtiyaçlılara oluyorlar


Sivas'a aylar sonra ilk uçak indi

KKKA aşısı için çalışma yapıyorlar

Merkez Camii yeniden hizmete açıldı

Üzerinde gezinirken yakaladığı keneyi, doğaya bıraktı

Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır.

“Hülle Atamalar Geri Alınsın!”

Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

İmaj Çorap İstihdama Kapı Açtı.

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.