Hep birlikte hizmete devam edeceğiz

Ortak akıl ve istişare anlayışıyla şehri yöneten Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ‘Ortak Akıl ve İstişare ile Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz’ programı kapsamında 65 mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sıcak Çermik'te düzenlenen programda konuşan Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Bilgin’e teşekkür etti.

Toplantıda söz alan muhtarlar, yapılması planlanan projeler hakkında görüşlerini dile getirerek 65 mahallede uygulanan eşit ve kaliteli hizmetlerden dolayı Başkan Bilgin ve ekibine teşekkürlerini iletti.  Bilgin ise, "Ortak paydamız olan Sivas'a hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Başkan Bilgin; 65 mahalle muhtarının ardından merkeze bağlı 154 köyün muhtarları ile de bir araya geldi. Vatandaşların devlete ihtiyaç duyduğunda çaldığı ilk kapı olarak hizmet veren muhtarlarla koordineli çalıştıklarını belirten Bilgin, “Ortak akıl ve istişare anlayışı ile şehrimizi yönetiyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Semiha Ekinci ile AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu’nun da katıldığı programda; yapılan hizmetler masaya yatırıldı, planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. /SULTAN ŞEHİR/


Anahtar Kelimeler: birlikte hizmete devam edeceğiz