CHP’den 430 aileye yardım kolisi

CHP İl Başkanı Yılmaz Coşkun, koronavirüs sürecinde Sivas’ta 430 aileye yardım kolisi ulaştırdıklarını açıkladı.

Naci YILDIZ 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas İl Başkanlığı, ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle ekonomik olarak sıkıntıya düşen vatandaşlar için harekete geçti.

Parti yöneticilerinin ve duyarlı partililerin destekleriyle İl Başkanlığı koordinesinde ilimizde bulunan 430 aileye yardım kolisi ulaştırıldı.  Bu süreçte yapılan çalışmalara ilişkin bilgi veren CHP İl Başkanı Yılmaz Coşkun, hayırseverlere teşekkür etti.

CHP İl Başkanı Yılmaz Coşkun, “Dünyayı ve ülkemizi esir alan kovid-19 nedeniyle ilimizde de ekonomik sıkıntılar ciddi boyutlara ulaşmıştır. Bir çok iş yeri kapanmış, eleman çıkartmış ve insanlar geçim sıkıntısı yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte İl Başkanlığımıza yüzlerce insan yardım talebinde bulunmuştur. Bu taleplere sessiz kalmamız mümkün değildi. Genel Merkezimiz, il örgütümüz, yöneticilerimiz, milletvekilimiz, merkez ilçe başkanımız, ilçe başkanlarımız ve yöneticileri kadın ve gençlik kollarımız ile duyarlı partililerimizin katkıları ile Sivas merkez ve ilçelerimizde 430 aileye yardım kolisini ulaştırdık. Destek devam ettiği sürece önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Bu sıkıntılı dönemde maddi manevi destek veren herkese teşekkür ederim. Baş başa vermeyince taş yerinden kalkmazmış. Hayırlarınız kabul olsun” dedi.


 

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com
Anahtar Kelimeler: aileye yardım kolisi


Sivas'a aylar sonra ilk uçak indi

KKKA aşısı için çalışma yapıyorlar

Merkez Camii yeniden hizmete açıldı

Üzerinde gezinirken yakaladığı keneyi, doğaya bıraktı

Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır.

“Hülle Atamalar Geri Alınsın!”

Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

İmaj Çorap İstihdama Kapı Açtı.

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.