Bilgin’den sağlıkçılara iftar ikramı

Sivas Belediyesi, yaşadığımız zorlu süreçte ailelerinden, sevdiklerinden fedakârlık ederek büyük bir özveriyle görev yapan yaklaşık bin sağlık çalışanına iftarlık ikramında bulundu.

Naci YILDIZ

Sivas Belediyesi, yaşadığımız zorlu süreçte ailelerinden, sevdiklerinden fedakârlık ederek büyük bir özveriyle görev yapan yaklaşık bin sağlık çalışanına  iftarlık ikramında bulundu. Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi, Numune Hastanesi ile Medicana hastanesinde görev yapan hekim ve sağlık çalışanları, nazik davranışından ötürü “gönül belediyeciliği” ile hizmet eden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve ekibine teşekkür etti.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Bilgin, "Sağlık çalışanlarımızı unutmamız mümkün değil. Vatandaşlarımızın iyileşmesi noktasında kendi hayatlarını riske atarak gece gündüz demeden çalışan değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sivas'ta çok şükür ki; iyileşen hasta sayımız, vaka sayısını geçmiş durumda. Bu da bizler için sevindirici bir haber. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” dedi.

 

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com


Sivas'a aylar sonra ilk uçak indi

KKKA aşısı için çalışma yapıyorlar

Merkez Camii yeniden hizmete açıldı

Üzerinde gezinirken yakaladığı keneyi, doğaya bıraktı

Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır.

“Hülle Atamalar Geri Alınsın!”

Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

İmaj Çorap İstihdama Kapı Açtı.

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.