BELEDİYEDEN BİR DESTEKTE SAĞLIK ALANINA...

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in talimatlarıyla Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde ihtiyaç olan tefrişat çalışmalarını Sivas Belediyesi üstlendi.

Ortak akıl ve istişare ile belirlenen ihtiyaçları gideren Sivas Belediyesi son olarak sağlık alanında örnek bir çalışma gerçekleştiriyor. Belediye bu manada Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde ihtiyaç duyulan tefrişat çalışmalarını üstlendi.

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte sağlık altyapısının güçlendirilmesi amacıyla Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizin bir an önce hizmete girmesi için elimizden gelen desteği veriyoruz.

Bu doğrultuda belediyemizden talep edilen hastanemizin bir an önce hemşerilerimizin kullanımına sunulması için bizden talep edilen tefrişat çalışmalarını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Göreve geldiğimiz günden beri dile getirdiğimiz “İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın” anlayışıyla eğitimden, sağlığa, ibadethanelerden, kültürel faaliyetlere spordan belediyeciliğe her alanda hemşerilerimizin bize ihtiyaç duyduğu her konuda destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com


Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

Yok olan tarih yeniden canlandı, açık hava müzesi olacak

Bozkırın ortasındaki saklı Cennet ‘Yıldız Şelalesi’

Kazakistan’da 31 Mayıs tarihi

BAŞKAN BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ. (Videolu Haber)

13 bin yıldır genetiği bozulmadı

Cuma’yı terk etmemek için hastane gitmek istemedi

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.

Türkiye traverten rezervlerinin yüzde 18'i Sivas'ta