Başkan Bilgin’den hemşirelere gül

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 12 Mayıs Hemşireler Günü nedeniyle ilimizde görev yapan tüm hemşirelere gül takdim ederek örnek bir davranışa imza attı.

Sağlık hizmetlerinin vazgeçilmezleri hemşirelerin ‘12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ilimizde hizmet veren tüm hemşirelere gül takdim etti.

Günün ilk saatlerinde Sivas Numune Hastanesi’ne giden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Hastane Başhekimi Emin Ertan Temizöz ile birlikte sağlık çalışanlarını ziyaret ederek ‘12 Mayıs Hemşireler Günleri’ni kutladı.

Başkan Bilgin sağlık çalışanlarına tek tek gül takdim ederek “Koronavirüs sürecinde hem devlet olarak hem millet olarak ne kadar doğru işler yaptığımızı dünyaya göstermiş olduk. Burada en büyük misyonu da sağlık çalışanlarımız üstlendi. Fedakârca çalışma yaparak bizleri bu günlere taşımanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bizler de Hemşireler Günü dolayısıyla tüm hemşirelerimizin şahsında sağlık çalışanlarımıza teşekkür edelim dedik. Yapmış olduğunuz fedakârca çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hemşireler Gününüzü kutluyorum. İnşallah bir daha ki Hemşireler Günü’nü, Tıp Bayramı’nı sağlıklı günlerde kutlarız” dedi.

Sivas Numune Hastanesi Başhekimi Emin Ertan Temizöz ise “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Hemşireler Haftamızı kutlamak için geldiniz, beraber servislerimizi gezdik, hemşirelerimizi ziyaret ettik, Hemşireler Haftası’nı kutladık. Bu özel günde bizleri unutmadığınız için bu duyarlı davranışınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Medicana Sivas Hastanesi Başhemşiresi Fatma Yıldız Yazıcılar ise “Belediye Başkanımıza bu nazik hareketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu süreçte fedakârca hizmet veren hiçbir emeğini esirgemeyen gece gündüz hastaneden çıkmayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm sağlık çalışanlarımızın Hemşireler Günü kutlu olsun” ifadesinin kullandı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Müdürü Gülseren Karabey de Başkan Bilgin’e teşekkür etti. /Sultan Şehir/

Haber Kaynak : http://sultansehirgazetesi.com
Anahtar Kelimeler: Başkan Bilgin’ hemşirelere


Sivas'a aylar sonra ilk uçak indi

KKKA aşısı için çalışma yapıyorlar

Merkez Camii yeniden hizmete açıldı

Üzerinde gezinirken yakaladığı keneyi, doğaya bıraktı

Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır.

“Hülle Atamalar Geri Alınsın!”

Millet bahçesi 20 gün içerisinde açılacak

İmaj Çorap İstihdama Kapı Açtı.

Sivas’ta ihracat ve ithalat azaldı

TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN ANADOLU’YA  “CORONA VİRÜS” GÖÇÜ OLACAK

ESTAŞ ödüle doymuyor

Dünya’nın köşe yazarından ESTAŞ’a övgü

Esnaflara yıpranma payı getirilmeli

Ekrem Ekşinin ödülünü Eken verdi.